Вивезення сміття у Львові

Ви щойно закінчили ремонт? Ми Вас вітаємо — і хочемо зробити цей щас іще більш радісним, забравши у Вас усе зайве, що лишилося. Якщо Ви думаєте, що потроху винесете залиши будматеріалів на смітник — Ви дуже оптимістичні. Це здорово, але у випадку із ліквідацією наслідків ремонту це може призвести до того, що у Вас в оселі ще довго звідкись братиметься пилюка, бруд та сміття. Вам достатньо лише звернутися до нас по вивіз сміття після ремонту, у Львові компанія “Уборка24” тепер надає цю послугу за дуже вигідною ціною і на чудових умовах! Ми приблизно уявляємо які основні питання у Вас можуть бути, тож нижче Ви можете знайти на них відповіді:

А потягнете?

Потягнем! Наші газелі (до 1.5 тон) та ЗІЛи (до 5 тон) можуть вивезти усе, що Вам заважає.

Скільки коштує?

За газель, яка вивезе у Львові Ваше сміття, є ціна 400 грн, покататися у область уже трохи дорожче, кожен кілометр + 5 грн. За ЗІЛ — 650 грн + 8 грн за кожен кілометр за межею Львова.

Що треба зробити?

Перш за все — це важливо! - спакуйте Ваше сміття у мішки! Ми зовсім не хочемо засипати Ваше житло, будинок, і весь Львів сипучими матеріалами, тому приймаємо відходи надійно закритими.

Вам достатньо залишити заявку на сайті — і Вам передзонять! Більш того, Ви зможете замовити кількох силачів, яке витягяють усе сміття в пакетах до машини, розрахунок із ними не входить у фіксовану оплату, оскільки він залежиь від дуже багатьох факторів.

Машина прибуває за 3-5 годин, а це просто нереально швидко!

Іще одне — ми дбаємо про екологію, тому Вам не потрібно буде переживати, що Ваше смітя ми просто скинемо десь на узбіччя. Для утилізації ми вибираємо офіційні легальні смітники, де воно знищиться належним чином.