Вивезення сміття у Львові

Ви щойно закінчили ремонт? Ми Вас вітаємо — і хочемо зробити цей щас іще більш радісним, забравши у Вас усе зайве, що лишилося. Якщо Ви думаєте, що потроху винесете залиши будматеріалів на смітник — Ви дуже оптимістичні. Це здорово, але у випадку із ліквідацією наслідків ремонту це може призвести до того, що у Вас в оселі ще довго звідкись братиметься пилюка, бруд та сміття. Вам достатньо лише звернутися до нас по вивіз сміття після ремонту, у Львові компанія “Уборка24” тепер надає цю послугу за дуже вигідною ціною і на чудових умовах! Ми приблизно уявляємо які основні питання у Вас можуть бути, тож нижче Ви можете знайти на них відповіді:

А потягнете?

Потягнем! Наші газелі (до 1.5 тон) та ЗІЛи (до 5 тон) можуть вивезти усе, що Вам заважає.

Скільки коштує?

За газель, яка вивезе у Львові Ваше сміття, є ціна 400 грн, покататися у область уже трохи дорожче, кожен кілометр + 5 грн. За ЗІЛ — 650 грн + 8 грн за кожен кілометр за межею Львова.

Що треба зробити?

Перш за все — це важливо! - спакуйте Ваше сміття у мішки! Ми зовсім не хочемо засипати Ваше житло, будинок, і весь Львів сипучими матеріалами, тому приймаємо відходи надійно закритими.

Вам достатньо залишити заявку на сайті — і Вам передзонять! Більш того, Ви зможете замовити кількох силачів, яке витягяють усе сміття в пакетах до машини, розрахунок із ними не входить у фіксовану оплату, оскільки він залежиь від дуже багатьох факторів.

Машина прибуває за 3-5 годин, а це просто нереально швидко!

Іще одне — ми дбаємо про екологію, тому Вам не потрібно буде переживати, що Ваше смітя ми просто скинемо десь на узбіччя. Для утилізації ми вибираємо офіційні легальні смітники, де воно знищиться належним чином.

Комментарии Facebook
Комментарии VK