Новини

У розвинених країнах світу в зв'язку з нестачею робочої сили та забезпечення високої продуктивності праці клінінгові компанії для прибирання приміщень з великою площею все частіше використовують машини-роботи. TASKI Intellibot SWINGOBOT 1650, одна з таких машин, недавно отримала маркування СЕ - особливий знак, який свідчить про те, що вона не є шкідливою для здоров'я споживачів, а також нешкідливою для навколишнього середовища.

Виробник цих машин, компанія Sealed Air, з моменту придбання Intellibot в березні 2015 року, виграла в жовтні 2015 року престижну нагороду інновації для TASKI Swingobot 755 на виставці ISSA / INTERCLEAN в Лас-Вегасі і значно збільшила продажі в США машин-роботів для збирання.

Поява маркування СЕ на таких машинах викликала сплеск інтересу до них у європейських покупців. Машини вже відправлені для клієнтів у Великобританію, країни Бенілюксу, Скандинавію, Францію, Іспанію та Німеччину, де відома клінінгова компанія ISS придбала три одиниці для оцінки можливості їх застосування в своїх філіях.

Anders Dedenroth Hоj, менеджер компанії ISS, коментуючи присудження СЕ маркування, зазначив, що в ISS зосереджені на якісному обслуговуванні клієнтів, завдяки творчому підходу і використання нововведень. Він зазначив, що роботизовані збиральні машини «hands-free» дозволять забезпечити ефективну і економічну очистку будівель.

Під час роботи TASKI Intellibot SWINGOBOT1650 не вимагає присутності людини. Вона може працювати без підзарядки досить довго, але при необхідності оператор зможе відстежити її місце розташування і продуктивність.

TASKI Intellibot SWINGOBOT 1650 ідеально підходять для прибирання шкіл, лікарень, торгових центрів і аеропортів.