Новини

Британські дизайнери та інженери зібралися разом, щоб впровадити ідею, яка буде заохочувати дітей і підлітків дотримуватися правил гігієни рук та дозволить звести до мінімуму поширення мікробів. Вони запропонували встановити в туалетах по всій країні дизайнерські сушарки від компаній Magic Dryer Company і AirDri.

Такі сушарки залучають дітей оригінальним дизайном і розповідають, як правильно вимити і висушити руки. Адже регулярне миття рук з милом і теплою водою - це найголовніше, що може зробити кожен для зменшення поширення інфекції. Розробники впевнені, що заохочуючи дітей своєчасно мити руки, ми виробляємо в них звичку, яка стає нормою життя.

Після того, як руки вимиті, їх слід просушити, ось для цього і призначена весела сушарка від компаній Magic Dryer Company і AirDri. Вона працює ефективно, швидко і, головне, тихо. Trudi Osborne, менеджер з маркетингу і комунікацій компанії Airdri, повідомив, що створюючи спеціальну сушарку для дитячих рук, розробники приділили особливу увагу тому, щоб вона працювала тихо, адже шум відштовхує користувачів і лякає маленьких дітей. Розроблена модель відзначена спеціальним знаком UK Noise Abatement Society (суспільства боротьби з шумом в Великобританії), адже рівень шуму працюючої сушарки не перевищує 71 дБ і не шкодить навіть самим чутливим вухам.