Новини

Комп'ютерна клавіатура - джерело різноманітного сміття. Пил, крихти, волосся... Перелік сміття, яке накопичується в клавіатурі можна перераховувати безкінечно. Іноді забрудненість клавіатури призводить до того, що клавіші просто перестають працювати. Як позбутися від сміття? Хтось намагається його з клавіатури витрусити, хтось - вичистити щіткою або серветкою, а хтось звертається в сервісний центр.

На сучасному ринку пилососів з'явилася китайська новинка - пристрій Keyboard Vacuum Cleaner. Цей призначений для очищення клавіатури маленький пилосос, який здатний витягти навіть найдрібніше сміття.

Це корисний пристрій підключається безпосередньо до комп'ютера через usb-порт. Ви можете користуватися двома насадками: прогумованої трубкою і щіточкою. Під час очищення працює додаткове підсвічування. У цього міні-пилососа немає спеціальних мішків для сміття. Після очищення витягнуте сміття потрібно просто витрусити з накопичувача.

Міні-пилосос Keyboard Vacuum Cleaner коштує недорого, тому його можна придбати не тільки для себе, але і порадувати цікавим пристроєм своїх друзів і знайомих.