Новини

Компанія Unigloves використовує при виробництві нітрилових рукавичок код, що дозволяє застосовувати для виконання певних завдань і функцій спеціально призначені для цього рукавички.

Цей логотип інформує про те, що рукавички призначені для роботи в умовах підвищеної вологості. Такі рукавички покриті складом, що містить ланолін і вітаміни. Він дозволяє знімати симптоми зневоднення і заспокоює роздратування шкіри.

Таким логотипом маркуються рукавички для сфери стоматологічних послуг, Для зручності лікаря і пацієнта рукавички мають освіжаючий аромат, наприклад, цитрусових або м'яти.

Логотипом FirstTouch позначені рукавички, виробництво, перевірка і упаковка яких проводилася без контакту зі шкірою людини. Такі рукавички, як правило, використовуються в медичних установах.

Рукавички з унікальною обробкою EasyDon, хлоровані всередині і зовні, призначені для тих, чия діяльність пов'язана з постійним контактом з вологим середовищем.

Для сфери клінінгових послуг компанія Unigloves рекомендує використовувати жовті нітрилові рукавички. Вони виготовлені з міцного високоякісного нітрилу і не тільки витримують тривалий контакт з водою і миючими засобами, а й зменшують ймовірність подразнення шкіри. Для зручності в роботі пальці і манжети рукавичок мають малюнок текстури. Рукавички випускаються в п'яти розмірах (від дуже маленьких до дуже великих), тому користувачі завжди можуть підібрати правильний розмір. Міцність і довговічність рукавичок допомагає уникнути практики «надягання двох пар одночасно».

Такі рукавички дозволяють в процесі збирання дотримуватися колірного коду, рекомендованого Британським інститутом клінінгових наук (BICS).