Новини

Серветки з мікрофібри використовуються для очищення різних поверхонь. Якість очищення визначається багатьма факторами, серед яких довжина й товщина волокон, абразивність, довговічність і якість тканини. Щоб допомогти користувачеві у виборі, компанія UNGER протестувала особливості тканини з мікрофібри і визначила критерії відбору. Результати цих тестів підтверджені незалежними лабораторіями ASTM - міжнародною добровільною організацією, яка розробляє і вивчає стандарти для матеріалів, продуктів і послуг.

  • Абразивність (Scrub Factor). Чим вище коефіцієнт абразивності, тим ефективніше тканину з мікрофібри видаляє бруд і бактерії з поверхні і мікроскопічних щілин.
  • Поглинання (Absorbency). Чим вище цей коефіцієнт, тим більше рідини здатна поглинати тканину
  • Довговічність (Durability). Коефіцієнт довговічності вказує на кількість використань тканини з мікрофібри без втрати основних властивостей.

Важливим критерієм якості є кількість циклів прання, після яких тканина втрачає свої властивості.

При виборі слід віддавати перевагу серветкам різних кольорів. Це дозволить застосовувати різні серветки для прибирання різних поверхонь і приміщень відповідно до рекомендацій Британського інституту клінінгових наук (BICS).