Новини

Компанія XEROS з Великобританії продемонструвала результати застосування машинного прання з абсолютно новим підходом, який передбачає використання нових полімерних кульок.

Коли вологість досягає певної межі, ці кульки мають властивість витягувати бруд з речей, з якими вони стикаються. Для забезпечення успішного процесу прання XEROS запропонували пральну машину, яка має два барабани, які знаходяться один в іншому. В один барабан поміщають білизну, спеціальний миючий засіб, воду та кульки. В процесі прання вода розчиняє бруд, вона згортається і «притягується» до полімерних кульок. По завершенні процесу прання, кульки забираються через спеціальні отвори і можуть бути використані повторно.

Результати випробувань технології прання з полімерними кульками від компанії XEROS, проведених незалежними галузевими експертами, продемонстрували для комерційних пралень можливість зменшення експлуатаційних витрат і значної економії електроенергії, води і миючих засобів в порівнянні з традиційною технологією прання. Крім того, в процесі прання з полімерними кульками значно збільшується термін служби тканини.