Новини

Миття вікон - одне з найважчих завдань з підтримки чистоти в будинку. А коли мова йде про сучасні громадські будівлі з величезними заскленими поверхнями, ця проблема стає ще гострішою. Адже брудні вікна будівлі моментально знижують авторитет і презентабельність організацій, які там розміщуються. Тому для миття вікон все частіше залучаються клінінгові компанії.

На якість роботи професіоналів прибирання часто чинять негативний вплив такі чинники, як недостатній напір води або неможливість підключитися до водопостачання.

Нові винаходи на сторожі чистоти

Для того, щоб раз і назавжди вирішити проблему водопостачання, компанія «Андер» ( «Under») розробила мобільний збиральний набір «Unger nLite Hydro PowerTM XXL RO», який і представила в цьому році на форумі для клінінгових працівників «Інтерклін» в Амстердамі.

Це чудо збиральної техніки представляє собою обтічний автопричіп, який містить в собі:

  • Запас води для миття вікон (близько 750 літрів).
  • Систему регенерації водних ресурсів.
  • 2 шланга з барабанами для намотування, які дозволяють обслуговувати одночасно двох операторів миття скляних поверхонь.
  • 2 насоса високого тиску, здатних подавати воду для миття вікон на верхніх поверхах будівлі.
  • Гелієвий акумулятор для живлення насосів з зарядником.
  • Додаткові матеріали та обладнання.

Це пристосування дозволяє співробітникам клінінгових компаній розгорнути роботу і виконати її, не використовуючи ніяких ресурсів замовника. Завдяки цьому робота не тільки виконується в більш стислі терміни, але і не заважає нормальному функціонуванню будівлі.

Особливості системи очищення води

Система регенерації води - це ідеальний компроміс, що дозволяє перевозити невелику кількість цього ресурсу і одночасно виконувати якісну мийку, не обмежуючи її використання.

Процес очищення води складається з декількох стандартних етапів:

  • Грубе очищення. При митті використовується тільки чиста вода, тому навіть після використання в ній немає великих сторонніх включень. Таким чином, для цього етапу досить вугільного фільтра, що дозволяє видалити зважені частинки забруднень.
  • Тонка очистка проводиться з використанням напівпроникної мембрани. Вона дозволяє відокремити частки молекулярного розміру.
  • Очищення від заряджених частинок або деіонізація - останній етап, який робить воду повністю придатною для подальшого вживання в роботі.

Виробники вважають, що новий винахід дозволить швидко і ефективно підтримувати чистоту громадських будівель.