Новини

Новітній збиральний інвентар для клінінгу - це показник статусу компанії в цій сфері, а також спосіб прискорити прибирання, зробити її ефективною і знизити витрату миючих засобів.

Серветки

На сьогоднішній день існує кілька видів сучасних серветок для різних видів прибирання, які роблять його більш практичним і результативним:

  • Серветки з латексним покриттям. Краще використовувати для протирання дзеркал і скляних поверхонь, очищення кранів, умивальників, кахлю. Так, серветка Панно Блю від Vileda Professional рекомендується для протирання келихів і посуду після миття.
  • Серветки-губки. Здатні увібрати вологу, яка в 15 разів перевищує їх власну вагу. Ця властивість дозволяє ефективно застосовувати їх в місцях з великою кількістю вологи.
  • Мікроволоконні серветки. Ідеально підходять для протирання пилу з меблів і оргтехніки. Якщо ви працюєте з делікатними поверхнями, то краще користуватися серветками Квик Стар Мікро від Vileda Professional.
  • Губки з абразивним шаром. Служать для видалення значних забруднень. Спеціально позначені кольорами: абразивний шар білого кольору - на губах для м'якого очищення, зеленого або чорного - на губах для прибирання на грубих поверхнях.
  • Одноразові серветки на власниках. Такий інвентар служить для збирання пилу. Серветки просочені спеціальним маслом, яке чудово вбирає пил.
Сучасні збиральні візки

Нові збиральні візки укомплектовані одним або двома відрами: окремим відсіком для брудної води і для миючого засобу. Такі візки забезпечуються і спеціальним комплексом для віджиму насадок (вертикальний, роликовий, а також найбільш сучасна тунельна система віджиму). Останній вид віджимання розробила і запропонувала компанія Vileda Professional.

Нітрилові рукавички

У порівнянні зі звичайними латексними рукавичками, нітрилові мають більш сильний захист від агресивних хімікатів, абсолютно гіпоалергенні, більш міцні, а також володіють вищим ступенем розтягування. Такі рукавички особливо еластичні, мають здатність повторювати форму руки, що робить їх легкими у використанні.

Наша клінінгова копання «Уборка 24» використовує новітні розробки в сфері прибирального інвентарю, щоб зробити прибирання по-сучасному практичною і якісною.