Новини

Протягом багатьох років для стерилізації повітря проточно-витяжної вентиляції, обладнання і дистильованої води в фармтехнології використовують ртутні кварцові лампи. Вони працюють на принципі газового розряду, що виникає в парах ртуті при певній напрузі струму, що подається на електроди лампи. Близько 70% променів, що випускаються лампою становить ультрафіолетовий спектр з довжиною хвилі 253,7 нм. Встановлено, що мікроорганізми гинуть під дією ультрафіолетового випромінювання, причому максимальна бактерицидна активність спостерігається у променів з довжиною хвилі 253,7-257,5 нм.

З появою на ринку портативного ультра потужного стерилізатора ультрафіолетового світла PL1300 виникла можливість самостійної стерилізації житлових приміщень.

Очищувач поверхні PL1300 дозволяє різко зменшити кількість бактерій, цвілі, борошнистої роси, пилових кліщів, очистити повітря і видалити запахи.

Використовуючи передові технології ультрафіолетового світла, можна радикально скоротити забруднення повітря, викликане цвіллю, пилом, мікробами, бактеріями, шкідливими газами і димом. За допомогою PL1300 можна зробити повітря свіже і чистіше, так як він ефективно знижує популяції колоній пилового кліща і цвілі в оббивці ваших м'яких меблів, килимових покриттях і постільній білизні.

PL1300 настільки компактний, що ви можете покласти його в вашу сумку або валізу і використовувати для дезінфекції ванних кімнат, ковдр і подушок в готелях, сидінь і підголівників в салоні автомобіля, телефонних трубок, клавіатури або миші, - будь-якій поверхні, яку ви хочете убезпечити і очистити.

PL1300 оснащений адаптером харчування 120V DC, а в автомобілі він підключається до розетки прикурювача 12V.