Новини

Останнім часом виробники пристроїв для збирання випускають все більше новинок, що дозволяють максимально спростити цей процес. Причому ці винаходи можуть бути як високотехнологічними, так і до геніальності простими.

Техніка в допомогу

Серед найперспективніших новинок, які ще не почали вживатися повсюдно, але мають велике майбутнє, фахівці нашої компанії виділили такі:

  • Робот-пилосос дозволяє позбавити господиню від щоденного прибирання підлоги. Так як всі рутинні роботи з видалення пилу та сміття він повністю бере на себе. У продажу вже є багато видів і моделей роботів-пилососів, більшість з яких вміють обходити перешкоди і виконувати якісне прибирання.
  • Пароочисник. Ще один розрекламований агрегат, який ще не встигли оцінити по достоїнству прості споживачі. За свідченнями наших співробітників, пароочисник дозволяє отримати чудовий результат, витративши на прибирання на 65% менше зусиль. Крім того, після збирання пароочисником в будинку підтримується сприятливий мікроклімат, завдяки якому навіть алергіки і маленькі діти будуть відчувати себе комфортно.
  • Робот-мийник вікон. Миття вікон - це ще одна необхідна, але нелюба господинями процедура. Але щасливим власницям цього дива технологічної думки не доводиться годинами відтирати розводи. Маленький прилад щільно присмоктується до скла, очищаючи, висушуючи і поліруючи його. Господині залишається тільки протерти раму, спостерігаючи за роботою маленького помічника.
  • Електрощетка. Всі, хто коли-небудь займався прибиранням, знайомі з проблемою очищення щілин, кутів і інших важкодоступних місць. Щоб ваші кути завжди були чистими, був розроблений аналог зубної електричної щітки, призначений для прибирання. Змінні насадки і швидке обертання дозволяють швидко впоратися з цією проблематичним завданням.
  • Пилосос 3 в 1. Це універсальний збиральний агрегат, який, крім широковживаних функцій, допоможе очистити вікна і в будинку, і в машині методами сухого та вологого чищення.

З геніально простих засобів нашим фахівцям найбільше сподобалася швабра, здатна самостійно зберігати вертикальне положення.

Співробітники клінінгової компанії «Уборка24» завжди в курсі нових подій в сфері клінінгу. Тому ми знаємо, як швидко зробити ваш будинок ідеально чистим.