Новини

У нашої компанії є чудова новина, ми почали співпрацювати з новою компанією NUMATIC, яка виробляє техніку для прибирання. Техніка цієї фірми дуже високої якості і підходить для професійного прибирання різного типу.

Пропонуємо Вам ознайомитись з одним з продуктів компанії - NUMATIC CT470-2 пилососом, який володіє всіма необхідними властивостями і характеристиками для якісного прибирання. Якщо Вам важлива швидкість прибирання великої території, то цей пилосос ідеальний пристрій для прибирання, з яким не зрівняється ніякий інший пилосос!

Отже, в чому його основні переваги?
  • Для початку - місткість! Важливим фактором є те, що бак цього пилососа не вимагає постійного очищення, яке, до слова, забирає певний час. Всі попередні моделі цих пилососів володіли набагато меншим баком, а це змушує чистити їх в два, а то і в три рази частіше. З цієї моделлю не буде подібних проблем, Ваш час буде заощаджено.
  • Потужність - наступний серйозний аргумент на користь даної моделі пилососа. Його потенціал у прибиранні великих і важких територій забезпечується спеціальною насосною системою Powerflo, а також спеціального двохконтурного мотора.
  • Внутрішня продуманість і ергономічність. Усередині агрегату контейнери з брудною і чистою водою розділені, це перешкоджає їх змішуванню і робить прибирання та очищення апарату більш зручним та швидким.

Словом, цей пилосос - знахідка для того, хто хоче зробити процес прибирання великих і складних територій легше, швидше і ефективніше.