Новини

Роботи-мийники вікон призначені для очищення великих скляних поверхонь без участі людини. Сьогодні на ринку роботів-мийників представлені два типи таких пристроїв: на магнітах і на вакуумних присосках. Роботи на магнітах дуже чутливі до товщини склопакета. Вони здатні працювати від батареї і не залежать від зовнішніх джерел живлення. Роботи на вакуумних копальнях універсальні, але вони споживають більше електроенергії і харчуються від мережевого шнура.

Робот-мийник вікон Winbot 730 працює на вакуумних присосках. Він складається з модуля, який присмоктується до скла і полірує його.Натисканням всього однієї кнопки за допомогою Winbot 730 можна очистити важкодоступні скляні і дзеркальні поверхні, розташовані вище людського зросту.

Вакуумний робот Winbot 730 використовує живлення від мережі, тому розмір площі очищення обмежений довжиною проводу. Якщо під час роботи вимкнути живлення, робот деякий час буде утримуватися на поверхні скла, завдяки вбудованій батареї.

Можливість роботи Winbot 730 не залежить від відстані між стеклами, для нього не важливо, чи існує можливість відкрити вікно. Крім того, він здатний самостійно визначати розміри скла і повертатися на вихідну точку після закінчення циклу прибирання.