Новини

Ми всі любимо чистоту, і сучасна хімічна промисловість з кожним роком випускає все більше різноманітних засобів, які допомагають підтримувати чистоту. Склоочисники, дезінфікуючі розчини, миючі та поліруючі засоби для меблів, для ванної, для кухні. Всього не перелічити. Але позбавляючись від бруду, ми народжуємо іншу проблему - замість бруду на поверхні вимитих стін, предметів меблів або посуду залишається найтонша плівка, яка містить шкідливі для організму хімічні сполуки, якими ми постійно дихаємо в квартирах, офісах, громадських закладах. В результаті кількість людей, які страждають на алергічні захворювання, зростає з кожним роком.

Але альтернатива побутової хімії існує. У світі вже давно користуються серветками з мікроволокнистої тканини (мікрофібри). Головний секрет такої тканини в тому, що вона зроблена з волокон тоненької структури з розщепленням на кінці. Кожне волокно тонше за людську волосину в 50 разів і розрізане по довжині на кілька частин, утворюючи мікроскопічні сектора (капіляри). Розщеплене волокно здряпує жир і бруд, а тканина, завдяки мікрокапілярному ефекту, просто поглинає їх. Тканина з мікрофібри здатна очистити будь-які мікротріщини.

Для того щоб очистити від бруду саму тканину, її досить просто прополоскати в чистій воді без відбілювачів і пом'якшувачів води. Допускається використання тільки м'якого миючого засобу.

Сушити тканину з мікроволокна слід далеко від нагрівальних приладів.

Прибирати за допомогою серветок з мікрофібри суцільне задоволення. Господині стверджують, що вони наполовину скорочують час прибирання. Без засобів побутової хімії, тільки за допомогою води, такими серветками господині одночасно очистять і відполірують поверхню. Їх можна використовувати на кухні для чищення плити, духовки, холодильника, посуду і меблів, у ванній - для сантехніки, кранів, ванни, душа. Вони чудово підійдуть для миття дзеркал і вікон, видалення пилу з меблів і оббивки диванів.

Для видалення пилу використовують сухі серветки, для очищення - вологі.

Виробники рекомендують використовувати різні серветки для різних приміщень і різноманітних робіт.

Сучасна промисловість випускає серветки з мікрофібри не тільки для прибирання, а й для складної оптики, електроніки і, навіть, для зняття макіяжу.