Новини

Відмінна новина для тих, хто цінує справжню чистоту і цінує свій час - система для очищення підлог і килимів Shark Sonic Duo.

Використовуючи Shark Sonic Duo, власники будинків і квартир мають реальну можливість самостійно здійснити глибоке очищення килимів і підлогових покриттів, тобто очистити приблизно 90% вашого будинку.

Shark Sonic Duo не пилосос і не пароочисник. Це загальна система догляду, яка включає в себе спеціальний пристрій з вібруючими колодками і комплекс спеціальних рідин для очищення різних поверхонь. Під час роботи колодки вібрують, як електрична зубна щітка, 1000 оборотів в хвилину, що дозволяє не тільки видалити видимий бруд з поверхні, але і позбутися від бруду, який глибоко засів між волокнами килима і в щілинах підлогового покриття. Система Shark Sonic Duo під час збирання дозволяє видалити в 4 рази більше бруду, ніж при збиранні пилососом. Вона підходить для глибокої чистки килимів, чищення і полірування плитки, кам'яних поверхонь, паркету та дерев'яних підлог.

У комплекті з системою Shark Sonic Duo поставляються нетоксичні концентрати миючого засобу, пофарбовані для зручності в різні кольори:

  • фіолетовий - для видалення плям та очищення килимів
  • зелений - для очищення твердих поверхонь
  • помаранчевий - для полірування підлог

Всі засоби для чищення безпечні, не залишають слідів і не завдають ніякої шкоди ні вам ні вашим домашнім тваринам. Для виконання різних робіт система оснащена багаторазовими насадками з мікроволокна, які можна легко очистити або випрати.

Хоча система Shark Sonic Duo важить близько 4 кілограми, а її довжина більше 116 см, працювати з нею досить легко, її можна буквально тягнути або штовхати двома пальцями, адже вона дуже маневрена. Довжина шнура більше 6 метрів дозволяє дотягнутися до найдальшого кута приміщення, щітка може повертатися навколо ручки на 180 градусів, очищаючи найскладніші ділянки підлоги. У передній частині щітки розташовані поворотні фари, що дозволяють висвітлити найвіддаленіші ділянки, а спеціальний бампер надійно захищає меблі від пошкоджень і подряпин.

Завдяки системі Shark Sonic Duo ви без зайвих зусиль зробите вашу підлогу і килими яскравішими, свіжішими і чистішими.