Новини

Сучасні технології надають нам безліч пристроїв, що дозволяють виконувати важку і неприємну роботу. Наприклад, вакуумні пристрої дозволяють легко і ефективно мити підлогу, вікна або очищати стічні канави.

У зимовий час однієї з найбільш неприємних обов'язків є очищення доріжок та під'їзних шляхів від снігу. Холодним зимовим ранком ви змушені прокидатися раніше, брати лопату і розчищати сніг. Спочатку це сприймається, як легка зарядка, але вже після 10 хвилин роботи лопатою ви ваші плечі і руки починають боліти, а снігу ще так багато. Більш того, якщо сніг як і раніше йде, вам необхідно розчищати його знову і знову.

Тут вам і стане в нагоді SnowBYTE - дистанційно керований робот-снігоочисник, який на відміну від багатьох інших, які працюють автономно, побутових роботів-очисників, вимагає участі людини. SnowBYTE включає в себе систему відеоспостереження, тому ви зможете управляти його рухом через пульт дистанційного керування в межах 1 км. За допомогою SnowBYTE ви можете ефективно чистити сніг на вашій під'їзній дорозі, навіть сидячи перед телевізором.

Після випробувань першого прототипу на гусеничних колесах, дизайнери підготували другий прототип, в якому вдосконалений двигун і встановлені зубчасті алюмінієві колеса, що зробило SnowBYTE більш ефективним при очищенні різних видів снігу. Припускають, що така модель здатна очищати сніг зі швидкістю 11,88 м2 / сек і працювати без дозаправки близько години.

SnowBYTE поки недосконалий. Щоб зробити його легким і компактним, дизайнери виготовили його з легкого алюмінію, але така легкість іноді призводить до того, що без вмілого маневрування робот може застрягти в глибокому снігу або заметі.

SnowBYTE можна також використовувати влітку як газонокосарку з дистанційним управлінням. Для цього на нього просто потрібно встановити спеціальні нижні леза.