Новини

Чистота приміщень безпосередньо залежить від старанності і якості прибирання. Протягом багатьох десятиліть стандартним способом збирання були відро з водою і швабра: в воду додають миючий засіб, насадку споліскують в відрі і віджимають. Таке прибирання вимагає багато зусиль, часу і значної витрати миючих засобів. Крім того, одна насадка, як правило, використовується для різних приміщень, що, в свою чергу, створює небезпеку перехресного забруднення поверхонь.

У сучасному світі вже давно практикується прибирання без відра. Така технологія була винайдена в 1983 році в невеликому фінському місті Salo компанією, яка займалася виробництвом прибирального інвентарю. На відміну від традиційного прибирання, прибирання без відра виконується попередньо підготовленими серветками і насадками (мопами). Готові мопи укладають в спеціальний комплексний збиральний візок, а в процесі збирання змінюють по мірі забруднення. Після завершення робіт мопи перуть і готують для подальшого використання.

Процес підготовки мопов проводять двома способами: вручну і за допомогою пральної машини.

  • Для підготовки вручну - мопи складають і поміщають в спеціальний контейнер, в який заливають не менше 3 літрів миючого розчину. Тривалість замочування від 10 до 30 хвилин.
  • При підготовці мопов в пральній машині  - концентрат миючого засобу завантажують в відсік для кондиціонера. Вологість регулюється швидкістю віджиму.

Підготовлені мопи складають в комплексний збиральний візок, такі візки виготовляють з високоякісного пластику або нержавіючої сталі. Вони оснащені спеціальними мішками для брудних мопов і серветок, фіксаторами ручок і іншими корисними пристроями.

Прибирання приміщень без відра має ряд переваг, серед яких:

  • підвищення продуктивності праці і зменшення фізичного навантаження на персонал;
  • гігієнічність;
  • скорочення витрат на миючі засоби та витратні матеріали.