Новини

Пилосос - один з найбільш результативних засобів боротьби з пилом, але коли звичайний пилосос працює, повітря з дрібним пилом, яке проходить через нього залишається в приміщенні. Просочившись через фільтр, найдрібніші частинки пилу «зависають» в повітрі, а потім осідають на різних поверхнях.

У багатьох країнах власники будинків і квартир вважають за краще використовувати вбудовані пилососи. Такий пилосос - стаціонарний комплекс, що складається з центрального апарату, спеціальних трубок, захованих в підлозі або стінах, клапанів-розеток, змонтованих в різних приміщеннях і прибирального комплекту, що містить телескопічні трубки, шланги та насадки.

Центральний агрегат такого пилососа, як правило, розміщується на вулиці, за межами квартири або будинку. Для того щоб почати пилососити, необхідно просто приєднати шланг з насадкою до Пневморозетки, змонтованої в зручному місці. Використовуючи технологію «циклон», центральний агрегат через систему спеціальних трубок миттєво збере пил, дрібне сміття, пісок, нитки, шерсть в окрему ємність. Її обсяг від 15 до 180 літрів, а це означає, що очищати таку ємкість потрібно всього кілька разів на рік.

Сила втягування у вбудованого пилососа набагато більша, ніж у звичайного. Крім того, він працює абсолютно безшумно, тому пилососити можна навіть вночі.

За допомогою вбудованого пилососа легко очистити повітря від «завислого» пилу, швидко видалити з гладкої поверхні дрібне сміття, пісок та крихти, очистити поверхню від нестандартних забруднень (бруду, води, будівельного сміття) і навіть зібрати золу з каміна.

Вбудований пилосос ефективно справляється з роботою при меншому споживанні електроенергії, дозволяє очищати приміщення без застосування хімічних засобів, не вимагає додаткових витрат на фільтри та мішки і доступний відразу по всьому будинку.

Сучасні вбудовані пилососи можна встановлювати не тільки в заміському будинку, але і в звичайній квартирі. Головна проблема його установки - монтаж пневмотрубок. Їх можна прокладати в будь-якому матеріалі (цемент, дерево або цегла), але в обжитій квартирі після такої установки необхідний поточний ремонт.

Фахівці стверджують, що середній термін служби вбудованого пилососа 25 років. За цей час ви можете змінити від трьох до п'яти звичайних пилососів.