Новини

Чистити сніг лопатою досить важко і навіть небезпечно. Щорічно в США фіксується близько 73000 випадків відвідувань швидкої медичної допомоги через травми, пов'язаних з прибиранням та вивезенням снігу, включаючи м'язові і суглобові травми, інфаркти та інсульти. Безпечним і доступним засобом для механічного прибирання снігу є механічна лопата «Wovel», яка виробляється компанією Structured Solutions II.

Назва «Wovel» походить від слів wheel (колесо) і shovel (лопата). Дивлячись на цей простий пристрій, можна припустити, що «Wovel» був спроектований і побудований тисячу років тому. Багато в чому його використання нагадує звичайні гойдалки.

Лопату «Wovel» виробляють з поліпропілену і сталі, тому вона досить міцна. Хоча її вага близько 12 кг, довжина до 183 см, а діаметр колеса близько 91 см, «Wovel» легко керувати, адже в конструкції передбачена можливість регулювання висоти ручки в залежності від росту людини. Як і всі хороші споживчі пристрої, «Wovel» комплектується дробаркою-клинком для жорсткого снігу і льоду, змінними сталевими смугами для леза лопати і пінними ручками для додаткового комфорту.

Під час зберігання «Wovel» не займає багато місця, адже вона легко розбирається.

Університет штату Массачусетс, один з провідних центрів ергономічних досліджень США, зробив незалежне дослідження, в якому підтвердив значну перевагу безпеки «Wovel» в порівнянні зі звичайними інструментами для прибирання снігу. Брайен Бухгольц, професор біомедичної інженерії і біотехнології в цьому університеті, стверджує, що така біомеханічна модель приблизно на 85% скорочує ризик отримання травми нижньої частини спини і на 80% знижує загальне навантаження на організм, що робить роботу з прибирання снігу з «Wovel» порівнянною зі звичайною ходьбою.