Про компанію Уборка-24

Вам терміново потрібні послуги клінінгової компанії, і при цьому ви хочете провести прибирання в нічний час? Тоді наша пропозиція спеціально для вас, адже наші послуги з клінінгу надаються цілодобово!

Провести якісне прибирання або хімчистку самостійно практично неможливо, так як недосвідчена людина може істотно зашкодити будь-яку поверхню, використовуючи непрофесійні методи і засоби. Крім того, для якісного клінінгу будь-якого приміщення потрібні не тільки кваліфіковані працівники, а й спеціальна техніка, яка впорається з будь-якими забрудненнями і складними плямами. Тому варто звернутися за професійними послугами клінінгової компанії «Уборка 24».

Клінінгова компанія «Прибирання 24» надає для своїх клієнтів наступні послуги:
 • Різні за складністю прибирання після ремонту. Така послуга включає в себе збір та вивезення всілякого будівельного сміття, клінінг підлог, виконаних з різних матеріалів за допомогою спеціальної апаратури, видалення з різних поверхонь бруду, пилу і плям, миття плінтусів, вентиляційних отворів і т.д.
 • Генеральне прибирання будь-яких за площею приміщень, що включає клінінг вашого офісу, котеджу, квартири. Фахівці нашої клінінгової компанії виробляють миття підлоги, видаляють забруднення з радіаторів опалення, дверних блоків, поверхонь стін які виступають, кондиціонерів і освітлювальних приладів, очищають різні види сантехніки, виконують полірування ваших меблів.
 • Хімчистка ковроліну, диванів, матраців, а також інших меблів. При тривалій експлуатації зовнішній вигляд будь-якого виробу втрачає свою привабливість. Для того щоб ваші меблі зажили новим життям, вам варто довіритися нашій клінінговій компанії. Наші послуги по хімчистці у Львові здатні не тільки повернути первозданний вигляд вашому килиму, дивану або матрацу, але також знешкодити його від різних мікроорганізмів.
 • Мийка вікон. Клінінгова компанія «Уборка 24», що надає свої послуги у Львові, здатна очистити будь-які за площею скляні поверхні за мінімальний період часу. Професіонали, що працюють у нас, володіють усіма необхідними знаннями клінінгу тендітних поверхонь і здатні видалити будь-які за складністю забруднення. Застосовувані нашою клінінгової компанією сучасні технології, дозволяють уникнути розводів, подряпин і різних надколів на вікнах.
Ми працюємо за такою схемою:
 1. Ви відправляєте заявку з нашого сайту.
 2. Професійний менеджер нашої клінінгової компанії зв'язується з вами.
 3. Ми узгоджуємо всі необхідні для співпраці умови.
 4. Клінінгова компанія «Уборка 24» виконує свою роботу.
 5. Ви проводите оплату зручним для вас способом.
Переваги клінінгової компанії «Прибирання 24»:
 • Ми володіємо кращим обладнанням Karcher, TMB, BOSCH та ін.
 • Наш персонал працює цілодобово, швидко, акуратно і надійно.
 • Клінінгова компанія «Уборка 24» використовує тільки ефективну і екологічно чисту хімію, що володіє сертифікатом якості.
 • Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до своїх клієнтів, з огляду на їх смаки та побажання.
 • Наша клінінгова компанія надає гарантію на всі свої послуги.
 • У нас діє гнучка система різних знижок і всіляких акцій.

Для того щоб зв'язатися з нами, вам достатньо зателефонувати за номером телефону або ж оформити заявку на сайті.