Подумайте о своїх руках

Для підтримки чистоти і порядку в будинку потрібно працювати не покладаючи рук. Стверджують, що руки - візитна картка жінки. Але ж приготування їжі, прибирання і прання абсолютно не сприяють збереженню їх краси.

Співробітники нашої клінінгової компанії швидко і якісно приберуть вашу квартиру, почистять одяг, наведуть порядок у ванній і на кухні.

Будь-господині відомо, що домашня робота не закінчується ніколи. Щоб ваші руки були доглянутими і ніжними, пропонуємо кількох простих порад від фахівців нашої клінінгової компанії.

  • Використовуйте рукавички.

Господарські рукавички є в кожному будинку. Вони не тільки захистять ваші руки від бруду, агресивних миючих засобів, а й допоможуть при виконанні повсякденних справ. Головне їх правильно підібрати.

Гумові рукавички досить міцні і стійкі до впливу агресивних хімічних засобів, тому їх найкраще використовувати при чищенні або прибиранні на кухні, у ванній кімнаті або туалеті. Часто внутрішня поверхня гумових рукавичок покрита бавовняним напиленням. Це дозволяє уникнути прямого контакту шкіри рук з гумовою поверхнею і запобігає виникненню алергії. Підбирайте гумові рукавички за розміром вашої руки, тоді вони будуть менше рватися і всередину рукавички не потрапить вода. Гумові рукавички досить грубі, тому виконувати в них роботи, що вимагає гарної чутливості пальців, незручно.

Для виконання робіт, не пов'язаних із застосуванням хімічних засобів, підійдуть рукавички з латексу. Вони добре розтягуються і щільно облягають руку, тому працювати в них зручніше. Багато латексних рукавичок мають рельєфний малюнок на долоні і пальцях. Це дозволяє надійно утримувати в руках сухі і вологі предмети.

Рукавички з нітрилу універсальні. Вони міцні, стійкі до проколів і розривів, еластичні, добре прилягають до руки, не викликають алергії і не призводять до висушування шкіри.

Під час приготування їжі зручно користуватися одноразовими рукавичками. У господарських магазинах можна придбати одноразові рукавички з поліетилену, вінілу або нітриту. Багаторазово використовувати одноразові рукавички не рекомендується.

Важливо! Для виконання робіт з бензином і розчинниками використовуйте не господарські, а спеціальні робочі рукавички.

  • Мийте руки м'якими миючими засобами

Після виконання господарських робіт мийте руки з використанням м'якого миючого засобу. Після миття обов'язково змастіть шкіру рук пом'якшувальним кремом.

Якщо на поверхні шкіри утворилися тріщини, помийте руки в теплій воді з додаванням гліцерину або змастіть їх гліцерином, розведеним водою (4 частини води і 1 частина гліцерину), в який додано кілька крапель нашатирного спирту.

  • Робіть маски для рук

Влаштовуйте своїм рукам приємні процедури, адже для них дуже корисні масаж, живильний крем, манікюр.

Хоча б один раз на місяць робіть для рук пом'якшувальну маску з п'яти столових ложок вівсяних пластівців і двох столових ложок заварки чорного чаю. Нанесіть маску на руки, надіньте на них бавовняні рукавички і залиште на годину. Після такої маски шкіра на руках буде гладкою і приємною на дотик.