Швидке прибирання в дитячій кімнаті

Чистота в дитячій - це, в першу чергу, відсутність пилу, чисте повітря, акуратне ліжко і розкладений в шафі одяг. Від чистоти залежить самопочуття і настрій дитини, а значить порядок і спокій у вашому будинку.

Співробітники нашої клінінгової фірми швидко і ефективно виконають прибирання дитячої кімнати, поки ви будете разом з дитиною читати книгу, грати в цікаву гру або гуляти в парку.

Але, щоб підтримувати порядок у дитячій постійно, вам необхідно щодня проводити там швидке прибирання, яке можна поєднати з провітрюванням приміщення.

Щоб витратити на неї не більше 15 хвилин в день, скористайтеся практичними порадами наших фахівців.

Для швидкого прибирання вам знадобляться: пилосос і ганчірка для підлоги, ганчірки з мікрофібри для видалення пилу, засіб для полірування меблів, корзина (коробка) для білизни і пакет для сміття.

Покрокова інструкція:
  • Заправити ліжко

Ретельно розправте ліжко і застеліть покривало. Постіль повинна бути чистою і надійно захищеною від пилу.

  • Розкласти речі

Зберіть розкиданий одяг. Чистий одяг відразу ж складіть у шафу, брудний - в корзину для білизни.

  • Зібрати іграшки

Підніміть книжки та іграшки з підлоги. Не слід акуратно розкладати їх на полицях, адже це займе багато часу і не виключено, що через деякий час вони знову опиняться на підлозі. Такі іграшки можна скласти в окрему коробку і пізніше розібрати їх разом з дитиною. Сміття відразу ж викидайте в пакет.

  • Витерти пил

Збирання пилу потрібно проводити зверху вниз. Ганчіркою з мікрофібри смахніть пил з верхньої поверхні шафи, полиць, підвіконня і поверхні столу. Рухайтеся послідовно з одного кутка кімнати в інший. Обробіть поліролью дверцята шафи, поверхня робочого столу і вхідні двері.

  • Почистити килим

Переверніть килим на виворіт і почистіть його пилососом. Після цього почистіть пилососом лицьову сторону і скрутіть килим.

  • Вимити підлогу

Чистою водою протріть і/чи вимийте підлогу. Для дезінфекції можна додати у воду ефірні масла лимона, евкаліпта і гвоздики (по 3 краплі кожного масла на 600 мл води). Після того, як підлога висохне, розстеліть килим.

Пам'ятайте, що швидке прибирання не охоплює інші важливі процеси. Періодично необхідно міняти постільну білизну, очищати від пилу стіни, стелю та батареї опалення, мити вікна, прати фіранки, мити люстру і світильники, наводити порядок в шафах, на столі і на полицях, розбирати книжки та іграшки. Не робіть все це одночасно. Залучіть до збирання дитину, і розподіліть ваш час так, щоб домашні справи залишали вам час на спілкування з рідними і близькими.

Чистоти і затишку у вашому домі!