Як очистити підошву праски з антипригарним покриттям

Кожна господиня знає, як важливо стежити за тим, щоб підошва праски завжди залишалася чистою. Наші бабусі зазвичай очищали праска за допомогою великої солі і парафіну та свічки. Але для сучасних прасок такі способи не рекомендують, адже сіль може пошкодити антипригарне покриття, а парафін - потрапити в отвори парогенератора і згодом виявитися на вашій улюбленій блузі.

Нагар, що утворився на підошві вашої праски, можна очистити декількома простими способами.

  • Спеціальний олівець

Спеціальний хімічний олівець для очищення підошви праски можна придбати у відділі побутової хімії. Користуватися ним просто: натріть олівцем розігріту поверхню. Після такої обробки нагар стане м'яким, і ви зможете легко видалити його сухою ганчіркою або бавовняною серветкою.

  • Оцет

Намочіть бавовняну тканину або ватний диск в оцті і протріть підошву праски. Якщо нагар не очищається, злегка нагрійте праску, вимкніть його і поставте на ніч на змочену оцтом тканину. На ранок нагар відшарується і його можна буде легко видалити м'якою ганчіркою.

  • Харчова сода

Змочіть водою чайну ложку харчової соди, додайте трохи засобу для миття посуду. Нанесіть «кашку» з соди на ватний диск і інтенсивно потріть підошву холодного праски. Після очищення, помийте поверхню чистою водою і відполіруйте м'якою серветкою.

  • Перекис водню

Добре знімає невеликий нагар з підошви праски перекис водню. Досить нанести її на ватний диск і ретельно протерти всю поверхню.

  • Мило

Якщо нагар свіжий, щоб його видалити, досить злегка нагріти праску і протерти забруднені місця милом або зубною пастою, нанесеною на вологу тканину. Залишки нагару легко видалити вологою ганчіркою.

Який би спосіб очищення ви не вибрали, слід пам'ятати, що не можна застосовувати гострі предмети та абразивні чистячі засоби, адже це може зашкодити підошві праски.

Скористайтеся послугами досвідчених покоївок нашої клінінгової фірми і ваші побутові прилади завжди будуть в ідеальному стані.