Як очистити стелю від пилу

Пил на стелі - досить поширене явище, адже ми, як правило, не очищаємо стелю під час прибирання. В результаті крихітні частинки бруду і пилу осідають на поверхні стелі, і вона виглядає сірою і тьмяною. У приміщеннях з високою вологістю і на кухні на стелі також осідає пар і кіптява.

Співробітники нашої клінінгової компанії професійно і ефективно виконають очистку вашої стелі від пилу і забруднень. Якщо хочете зробити це самостійно, вам допоможуть поради наших фахівців.

Для чищення верхньої частини від пилу найкраще підходить сухий метод очищення.

Придбайте щітку з м'якої вовни на довгій ручці і використовуйте її тільки для прибирання пилу зі стелі. Такою щіткою зручно прибирати павутину, вона збирає і утримує тонкий пил і бруд, не розмазуючи його по поверхні. Під час обробки такою щіткою пошкодити поверхню стелі вкрай складно.

Для прибирання пилу зі стелі можна використовувати пилосос з м'яким наконечником-щіткою. Щоб не подряпати стелю, наконечник пилососа необхідно тримати на невеликій відстані від поверхні.

Якщо стеля сильно забруднена, доведеться почистити її вручну. Для цього необхідна драбина або стійкий стіл.

Вибір способу очищення залежить від покриття стелі.

  • Водоемульсійна фарба

Водоемульсійна фарба - найпоширеніше покриття стелі в наших оселях. Таке покриття погано переносить вологе прибирання, потрапляння води на водоемульсійну фарбу може привести до потьоків і розводів Тому для таких стель найкращим буде сухий спосіб очищення. Невеликі забруднення з поверхні стелі можна прибрати спеціальними вологими серветками. Перед їх використанням, слід перевірити ефективність їх впливу на фарбу в малопомітному місці.

  • Масляна фарба

Доглядати за стелями, покритими олійною або латексної фарбою, значно простіше. Для видалення забруднень з такого стелі можна використовувати універсальний миючий засіб. Розведіть його у воді і протирайте стелю ганчіркою або губкою, змоченою в цьому розчині. Щоб на стелі не залишилося слідів і патьоків, ретельно протріть чисту стелю сухою ганчіркою.

  • Полістирольна плитка

Стелю облицьовану полістирольними плитами із захисною плівкою, можна протирати вологою губкою або ганчіркою. Якщо захисної плівки немає, рекомендується тільки суха очистка.

  • Натяжні стелі

Чистити натяжні стелі потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити поверхню. Їх можна мити теплою водою з використанням спеціалізованого миючого засобу. Для очищення поверхні використовують розпилювач, м'яку вологу тканину або спеціальні серветки з мікрофібри. Надлишки вологи потрібно прибирати з поверхні у напрямку до зварного шва. Очищену поверхню необхідно акуратно протерти сухою ганчіркою.

Важливо! При очищенні натяжних стель не використовуйте жорсткі щітки і абразивні миючі засоби.