Як правильно мити підлогу

Чистота і затишок у вашому будинку часто залежать від чистоти підлоги, пісок, який потрапляє в приміщення через вікна і двері, може пошкодити підлогу, а пил, що накопичується в кімнаті - викликати алергічну реакцію у ваших домочадців.

Всім давно відомо, що підлогу необхідно щодня мити! Як це зробити правильно?

Відмити і не зіпсувати.

Співробітники нашої клінінгової компанії не тільки швидко і якісно очистять вашу підлогу від піску і пилу, але і за допомогою сучасної техніки і ефективних миючих засобів очистять будь-які забруднення і застарілі плями.

Догляд за підлогою з будь-якого матеріалу передбачає очищення його від бруду і нанесення спеціальних матеріалів, які продовжують термін його експлуатації.

  • Паркет

Паркет рекомендують періодично пилососити м'якою щіткою або просто підмітати. Паркет не виносить вологи, тому, якщо необхідно вимити підлогу, його протирають злегка вологою ганчіркою, змоченою в теплій воді з додаванням гліцерину (10: 1). Після того, як паркет висохне, натріть його мастикою або спеціальним воском. Лаковані підлоги натирайте поліролью.

Паркетна підлога буде блищати, якщо періодично натирати її фетром.

  • Лінолеум

Прибрати пил і бруд з покритої лінолеумом підлоги досить просто за допомогою теплої води, в яку додано мильна піна або будь який миючий засіб.

Ваш лінолеум швидко зіпсується, якщо його мити гарячою водою, використовувати соду, засоби, що містять луг і абразивні порошки. Для очищення лінолеуму не рекомендується користуватися пароочищувачем.

Ваш лінолеум буде служити довго, якщо відразу ж обробити його поліруючим складом: полімерним напиленням або захисною емульсією. Сучасні хімічні засоби дозволяють одночасно видаляти бруд з підлоги і захищати його, тому під час збирання оброблений ними лінолеум досить протерти вологою ганчіркою і нанести на нього поліруючий склад.

Якщо ви не використовуєте поліруючі склади, протріть підлогу водою з невеликою кількістю оцту (1 ложка на відро води) або водою з молоком (1: 1). Після такої обробки лінолеум буде блищати.

  • Ламінат

Ламінат вимагає щоденного сухого чищення за допомогою пилососа і не любить вологи. При необхідності його миють чистою водою або водою з нейтральними миючими засобами. Слід насухо віджимати ганчірку або використовувати поролонову швабру, яка добре вбирає вологу.

Якщо на ламінат пролилася вода, її слід негайно витерти

Важливо! Подбайте про килимок для чищення взуття біля вхідних дверей. Від цього залежить чистота і довговічність вашої підлоги.