Як видалити плями від дезодоранту

Іноді доводиться розлучатися з коханою блузкою або джемпером через плям від дезодоранту , позбутися від яких не допомагає ні ручна , ні прати у пральній машині . Досвідчені покоївки нашої клінінгової компанії пропонують вам кілька способів , які допоможуть вирішити цю проблему .

  • Уксус или лимонный сок

Некрасиві білі плями особливо помітні на кольоровий одязі . Щоб позбутися від них , намочіть забруднені місця звичайним столовим оцтом і залиште на ніч , а вранці виперіть річ так , як робите це завжди . Замість оцту можна використовувати лимонний сік : вичавити сік з лимона , занурте в нього ватний диск і протріть забруднені місця . Через 15-20 хвилин їх можна запрати в теплій мильній воді .

Важливо пам'ятати , що лимонний сік і оцет не слід застосовувати для видалення плям з білого одягу , від такої обробки пляма може пожовтіти.

  • Сіль

Свіжі і застарілі плями можна видалити за допомогою звичайної кухонної солі , яку просто втирають в місця забруднень . Проведіть таку обробку і залиште річ на ніч , а вранці просто прополощіть її в чистій воді.

  • Спирт

Вивести білі плями з чорною одягу допоможе трохи горілки . Просто налийте її на пляму і залиште 5-10 хвилин . Як правило , цього достатньо , щоб пляма зникла . Після цього річ потрібно просто випрати.